FINFINT HOS HEMTEX, OCH 40% RABATT!

0
102
Hemtex

 

JULEN HAR LANDAT HOS HEMTEX

Idag tänkte jag ge er ett hett tips! Hemtex har 40% rabatt för medlemmar på hela köpet om man köper två varor eller fler. Medlem blir man enkelt i kassan på Hemtex eller på webbsidan. Blir du medlem får du dessutom 40% rabatt på en vara som välkomsterbjudande, något att använda en annan gång (för man kan inte kombinera erbjudanden). Så passa på för Hemtex har så fina saker den här julen och jag tycker att de är ganska dyra i vanliga fall så detta kom väl till pass, så här till löning och allt.

MINA INKÖP?

Jag funderar på den fina pepparkaksmuggen och kanske nån kökshandduk. Sen har jag sedan innan funderat på ett flanellpåslakanset men jag har nog bestämt mig för ett annat men det kan jag verkligen tipsa om. det ingår inte i rabatten men är redan rabatterat för medlemmar. Men jag skulle gärna köpa några kuddar, doftljus, fler påslakanset, julgransdekorationer och porslin. Här finns ju mycket att välja på så det är bara att att plocka ut sina favoriter.

Men nu är det dags för er att spana in juligheterna hos Hemtex.

 

Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024 Hemtex jul 2024

 

DELA
Föregående artikelJULFILMER PÅ NETFLIX
Nästa artikelIT MAY BE FALL OUTSIDE…
Välkommen till Helénes underbara jul!För samarbete maila helene.liedholm@gmail.com Julbloggen som aspirerar på att vara Sveriges mest positiva, vackra och stämningsfulla julblogg. Här möter ni det moderna i harmonisk mix med det traditionella. Klassiska recept möter nymodigheter, vackra fotografier blandas med stämningsfulla inlägg. Tävlingar, filmtips och provsmakningar trängs med julanekdoter, julpyssel och allehanda julsysslor. Julstämningen och julkänslan ska vara påtaglig, närvarande och alldeles, alldeles underbar. Välkomna in.

LÄMNA ETT SVAR

Please enter your comment!
Please enter your name here